10 Przekąsek na zdrowe nadnercza

Wypas jest krytyczny dla uzdrowienia. Jeśli poziom cukru we krwi spada, a zapasy glukozy w wątrobie są niskie lub nieistniejące, jak u większości ludzi (aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego tak się dzieje i jak można leczyć, można przeczytać artykuł Medical Medium Liver Rescue: Odpowiedzi na egzemę, łuszczycę, cukrzycę, strep, trądzik, wylew, wzdęcia, kamienie żółciowe, stres nadnerczy, zmęczenie, tłustą wątrobę, problemy z wagą, SIBO i choroby autoimmunologiczne, two nadnercza będą zmuszone do produkcji nadmiaru adrenaliny, aby zrekompensować adrenalinę korozyjną, która zużywa twoją nadnerczą i obciąża twoją wątrobę i system nerwowy. Jeśli już doświadczasz przewlekłej choroby lub objawu, takiego jak trądzik, egzema, refluks kwasowy, wzdęcia, przyrost masy ciała, problemy z tarczycą, cukrzyca, fibromialgia, stwardnienie rozsiane, uzależnienia, zaburzenia odżywiania, fibroidy, torbiele, bóle menstruacyjne, migreny, stany autoimmunologiczne, Zespół Raynauda, Parkinsona, endometrioza, przerzedzanie i wypadanie włosów, stan autoimmunologiczny lub każda inna przewlekła choroba lub objaw, Twoje nadnercza potrzebują wsparcia, więc niepotrzebna adrenalina nie jest uwalniana, która mogłaby pogorszyć Twoje objawy lub przynieść nowe.

Jedząc co półtorej do dwóch godzin odżywczą przekąskę lub posiłek, który zawiera odpowiednią ilość glukozy, sodu i potasu potrzebną Twojemu organizmowi, możesz zapobiec spadkowi poziomu cukru we krwi, który zmusza Twoje nadnercza do uzupełnienia i uwolnienia adrenaliny. Z kolei ty oszczędzasz swoją nadnerczę, a także wątrobę i trzustkę oraz zapobiegasz temu, by żrąca, toksyczna adrenalina nie przysparzała ci więcej problemów. Przekąski z nadnerczy na właściwych pokarmów mogą postawić Cię na prawdziwej drodze do uzdrowienia.

Obejrzyj ten film, aby zobaczyć dziesięć przykładów przekąsek, którymi możesz się cieszyć co półtorej do dwóch godzin dziennie, aby wspierać swoje nadnercza. Są one proste i łatwe do zapakowania, więc możesz je zabrać ze sobą lub przygotować je na ruchliwe dni.

10 Przekąsek na zdrowe nadnercza

1. Jabłko, sprzedawca i daktyle
2. Pomarańcza, awokado i szpinak
3. Daty, banan i sałata rzymska
4. Woda kokosowa, banan i szpinak
5. Gruszka, maczeta i jagody
6. Sok jagodowy, miodowy i selektorowy
7. Jabłka, daktyle i jarmuż
8. Winogrona, banany i sałata w czerwonych liściach
9. Kalafior, jabłko i ogórek
10. Arbuz z sokiem z limonki i selerem naciowym na boku

Zobacz również