4 RZECZY, KTÓRYCH NALEŻY SZUKAĆ W ZIELONYM SOKU

Jeśli chodzi o kupowanie zielonych soków, masz o wiele więcej możliwości niż kilka lat temu. Ale przy tych wszystkich wyborach, jak zdecydować, co jest dla nas najlepsze? Zielony to o wiele więcej niż kolor! Jesteśmy tu po to, aby zapewnić łatwy sposób wyboru najlepszego zielonego soku do Twoich potrzeb.

CZEGO SZUKAĆ W ZIELONYM SOKU

Poniżej znajdują się 4 drogowskazy, które pomagają w poruszaniu się po zielonej dżungli z sokami. Wszystkie odpowiedzi można znaleźć bezpośrednio na etykiecie z faktami żywieniowymi. Tutaj, w Evolution Fresh™, mamy do wyboru 5 zielonych soków - dowiedz się więcej o naszym asortymencie w Almanachu z tego artykułu lub z naszych stron o produktach z zielonym sokiem.

1. Cukier: Szukaj zielonych soków na dolnym końcu zakresu cukrów (używamy 12 gramów cukrów na 8 uncji, które służą jako słupek prowadzący). Ogólnie rzecz biorąc, wyższa zawartość cukru może uczynić sok bardziej smakowitym. Tak więc, jeśli jesteś nowy w zielonym soku, nieco wyższa zawartość cukru, zwykle podawana przy użyciu soku owocowego, może pomóc w złagodzeniu tego zielonego smaku liści. Jeśli jesteś karczmarzem zielonych soków, istnieją zielone soki, takie jak Essential Greens z limonką, zawierające mniej niż 7 gramów cukrów na 8 uncji, spełniające Twoje potrzeby.

Evolution Fresh™ oferuje soki zielone, które zawierają od 6 do 10 gramów cukru na porcję 8 uncji, ale istnieją opcje soków, które zawierają nawet 30 gramów na porcję 8 uncji.

2. Liście zieleni: To zielony sok, więc powinien mieć zielony liść na liście składników, prawda? Niekoniecznie. Przeczytaj składniki, które są wymienione w kolejności występowania i poszukaj soków o zieleni liściowej, które pojawiają się w pierwszych czterech składnikach.

3. Inne składniki: Widzisz tam coś, co nie brzmi jak owoce lub warzywa na liście składników? Polecamy soki, które czerpią smak i odżywianie ze składników pochodzących z ziemi lub drzewa.

4. Wyciskany na zimno: Jeśli nie produkujesz soków w domu, poszukaj soków, które są prasowane na zimno przy użyciu procesu wysokociśnieniowego. Proces ten pomaga chronić smak i składniki odżywcze oraz pozwala uzyskać soki zielone o żywym smaku, który może przypominać o samym produkcie. Procesy, które wymagają zastosowania ciepła - takie jak pasteryzacja - mogą spowodować powstanie innego profilu smakowego.

Zobacz również