To cudowne lekarstwo na raka składa się z prostej diety opartej na owocach

Byłej modelce Candice-Marie Fox lekarze powiedzieli, że pozostało jej zaledwie pięć lat życia - ale cudowna kuracja przeciwnowotworowa, na którą się natknęła, zmieniła wszystko!

W 2011 roku u Candice zdiagnozowano raka tarczycy i poddano ją operacji usunięcia ponad 20 guzków nad lewym obojczykiem. Podczas badania kontrolnego okazało się, że operacja nie wyeliminowała raka, a wręcz przeciwnie - rozprzestrzenił się on na wątrobę i szyję Candice.

Lekarze powiedzieli Candice, że pozostało jej maksymalnie pięć lat życia i zalecili chemioterapię. Odmówiła i zamiast tego rozpoczęła plan zmiany swojego życia - plan, który nieoczekiwanie doprowadził ją do odkrycia całkowicie naturalnego, nieinwazyjnego lekarstwa na raka.

Cudowne lekarstwo na raka

Żadnego alkoholu. Żadnego mięsa. Dieta oparta na owocach i spożywanie do 3 ananasów dziennie. Dzięki kilku prostym zmianom w stylu życia, rak w stadium 4 u Candice zniknął prawie całkowicie w ciągu zaledwie pół roku.

Jak ananas działa jako lekarstwo na raka?

W szczególności Candice przypisuje nadmierne spożycie ananasów (obok innych owoców takich jak cytryny, grejpfruty, jabłka i kiwi), które pomogły jej wyeliminować raka.

Dlaczego ananas jest szczególnie skuteczny w leczeniu raka? Odpowiedź leży w Bromelainie, enzymie, który znajduje się w łodygach ananasa.

Jak się okazuje, Bromelaina jest wyjątkowo skuteczna w walce z rakiem. Według badań z czasopisma Planta Medica, między innymi, Bromelaina jest "lepsza" od leku chemioterapeutycznego 5-fluorouracylu w leczeniu raka ze względu na swoją "selektywną cytotoksyczność".

To wymaga trochę rozbicia, więc oto historia wstecz: 5-fluorauracil jest lekiem stosowanym w chemioterapii od około 40 lat. Lek ten jest niezwykle toksyczny, a jego karta charakterystyki substancji niebezpiecznej (MSDS) stwierdza, że powtarzające się lub długotrwałe narażenie na jego działanie może spowodować "uszkodzenie narządów", jak również "ogólne pogorszenie stanu zdrowia".

Zasadniczo, 5-fluorauracil nie jest w stanie rozróżnić zdrowych i rakowych komórek i niszczy obie kategorie komórek (dlatego pacjenci poddawani chemioterapii zawsze doświadczają senności i zmęczenia). Bromelaina, z drugiej strony, działa tylko w celu selektywnego niszczenia komórek rakowych.

To nie wszystko - po przeprowadzeniu rygorystycznych badań klinicznych, kilku naukowców w Europie stwierdziło, że Bromelaina działa również w celu zminimalizowania skutków ubocznych raka i nowotworów, takich jak nudności, zmęczenie i utrata wagi. Spożywając codziennie duże dawki Bromelainy, pomagasz swojemu organizmowi bronić się przed wyżej wymienionymi skutkami ubocznymi i wzmacniasz go w walce z rakiem.

Powiązane czytanie: Zrób ten rakotwórczy i przeciwzapalny ananasowy smoothie.

Wolna od raka i kochająca życie

Po zaledwie sześciu miesiącach zmiany stylu życia, Candice wróciła do swoich lekarzy i poddała się badaniu na obecność tyreoglobuliny (białka produkowanego przez komórki rakowe).

Z radością stwierdziła, że poziom tyreoglobuliny spadł drastycznie z 13 nanogramów na mililitr do 0,7 - co uznała za dowód, że jej niekonwencjonalna metoda stosowania ananasa jako lekarstwa na raka rzeczywiście zadziałała.

Następnie Candice wróciła na kolejny test i tym razem jej poziom tyreoglobuliny spadł jeszcze bardziej, do 0,2 nanogramów na mililitr. Jest to normalny zakres dla zdrowych ludzi, a lekarze wydali jej pozytywną opinię i oficjalnie uznali ją za wolną od raka!

Spożywanie ananasa w leczeniu raka

Trudno jest Ci spożywać duże ilości ananasa? Możesz czerpać te same korzyści z bromelainy, spożywając go w formie soku. Zamiast pić sok ananasowy sam w sobie, dodaj do niego inne owoce, abyś mógł przyswoić więcej składników odżywczych i witamin, a jednocześnie zmienić jego smak.

Na początek spróbuj dodać do soku ananasowego owoce cytrusowe, takie jak pomarańcze, cytryny i limonki. Owoce te są znane z tego, że wzmacniają funkcje odpornościowe, a także działają antyangiogennie, co oznacza, że ograniczają wzrost naczyń krwionośnych, które działają jak mechanizmy dostarczania składników odżywczych dla nowotworów i guzów.

Wywiady z Candice

Obejrzyj poniższe wideo z wywiadów pomiędzy Chrisem Warkiem z ChrisBeatCancer.com a Candice-Marie Fox. Wywiady te zostały przeprowadzone przy dwóch różnych okazjach. Możesz obejrzeć pierwszy filmik, który jest wersją skróconą, lub drugi, który jest pełną, długą wersją. To jest niezwykła historia!

Pełna wersja:

Jej Protokół Dietetyczny (Wersja Uproszczona)

Dni 1-7: Dieta owocowa z sokiem z korzenia buraka, marchwi i selera.

Dni 8-10: Ta sama dieta, ale bez soku. Brała witaminę K i selenian sodu (forma selenu).

Dni 11-14: Warzywa, namoczone migdały, awokado, itp.

Następnie powtórz cykl.

Ważna uwaga:

Podczas gdy Candice z powodzeniem wyleczyła się z raka stosując dietę opartą na owocach, wyniki mogą się różnić w zależności od przypadku. Informacje przedstawione w tym artykule mają charakter ogólny; pacjentom chorym na raka, którzy rozważają zastosowanie diety opartej na owocach lub jakichkolwiek alternatywnych terapii, zaleca się omówienie tego z lekarzem.

Zobacz również