Jesienne przysmaki ze słodkiego soku ziemniaczanego

Kocham to czy nie, to jest sezon na Pumpkin Spice! Zawsze polecamy naszym sokowirówkom, aby trzymały się tego trendu i wprowadziły sezonową ofertę soków dla swoich klientów. Siedziba naszej firmy znajduje się na Jowiszu, na Florydzie i choć nie mamy od razu do czynienia z sezonowymi zmianami pogody, lubimy zauważać zmieniające się pory roku z obfitością pikantnych i jesiennych ofert w naszych lokalnych sklepach. Zdrowym i pysznym dodatkiem do menu baru z sokami jest słodki sok ziemniaczany. Słodkie ziemniaki dodają sokowi konsystencję, kremową, która dobrze komponuje się z marchewką, pomarańczami, ananasem i innymi cytrusami. Słodkie ziemniaki są większym źródłem beta karotenu niż marchew, oprócz tego, że są bogate w witaminę, witaminę C i witaminę E, są bogate w fitoskładniki, takie jak kwercetyna. Słodki ziemniak jest również dobrym źródłem żelaza, miedzi, wapnia, potasu, a także kwasu foliowego. Dostarczając około 400% dziennego zapotrzebowania na witaminę A, to gęste warzywo pomaga w utrzymaniu zdrowych oczu, a nawet wzmacnia system odpornościowy skóry.

Sok ze słodkiego ziemniaka

Nie trzeba obierać słodkiego ziemniaka, żeby go posypać, ale trzeba się upewnić, że jest czysty. Jeśli sok z naszego Ceado ES-500 lub Ceado ES-700 nie będzie trzeba kroić słodkiego ziemniaka, w zależności od wielkości wybranego do soku słodkiego ziemniaka. Jeśli sokujesz za pomocą naszego sokowirówki CP-150 Cold Press, musisz pokroić słodkie ziemniaki na mniejsze kawałki, aby zmieściły się w zsypie. Słodki ziemniak jest grubszym sokiem niż ten, do którego możesz być przyzwyczajony, ale niekoniecznie pulchnym, ale dodaje odrobinę więcej śmietany do Twojego soku.

Dodatki do słodkiego soku ziemniaczanego

Możesz stworzyć sok, który jest słodki lub nawet trochę pikantny. Imbir i kurkuma mogą być soczone razem ze słodkimi ziemniakami, jeśli uważasz, że Twoi klienci będą cieszyć się tymi smakami. Możesz posypać nimi nasiona chia, cynamon, przyprawę dyniową lub inną ulubioną jesienną mieszankę przyprawową.

Smoothie Base

Grubszy sok stanowi również wspaniałą bazę dla Twoich koktajli. Sok z 2 słodkich ziemniaków w twoim Ceado ES-700. Wlej do blendera i dodaj mrożony banan, trochę szpinaku, mleko migdałowe oraz jabłko i gruszkę, aby uzyskać pyszny fall smoothie.

Sprawdź nasz Przepis na słodki sok ziemniaczany

Nash Słodki ziemniak Jesienne przysmaki Sok

2 średnio słodkie ziemniaki

2 pomarańcze

1/2 gałki imbiru

1 jabłko

Sok ze słodkich ziemniaków, pomarańczy, imbiru i jabłek. Podawać z lodem i posypać odrobiną cynamonu.

Zobacz również